Přeskočit na hlavní obsah

Výroba nábytku

Koupelnový nábytek

Jsme dlouholetý tradiční český výrobce především koupelnového nábytku zn. EDEN. Nabízíme nejen řadu rozmanitých koupelnových sérií, ale i možnost individuálního řešení. Naše možnosti atypické výroby jsou téměř neomezené, od variací na naše standardní série po možnosti individuálního řešení na míru či výrobu dle zadání. Kromě standardních materiálů jako je LTD nebo MDF ve foliovaném nebo lakovaném provedení můžeme případně nabídnout i ušlechtilejší materiály jako je dýha, masív, sklo nebo nerez. Zásadně používáme kvalitní materiály prověřených špičkových producentů. Nábytek vyrábíme tradičně, řemeslným způsobem. Nechrlíme tuny uniformního tuctového nábytku. Naší doménou je nápad, design a kvalita.

Poptat na míru  Katalog

Kuchyně na míru

Toužíte po moderní kuchyni bez kompromisů, která vystihne Váš životní styl a bude plná důmyslných detailů? Rádi využijete svou kreativitu a nebo vyberete osvědčené řešení? Náš team je tu pro Vás. Domluvte si schůzku a naši designeři Vám navrhnou řešení, které Vás nadchne!

Poptat

Vestavěné skříně

Vestavné skříně jsou současným efektivním a designovým řešením úložného prostoru nejen v domácnostech. Dokonalé využití prostoru garantuje spolu s množstvím aktuálních designových materiálů skvělý výsledek dle Vašich představ.

Poptat

Nábytek na míru

Jako tradiční výrobce s více než dvacetiletou praxí v oboru nabízíme zakázkovou výrobu nábytku na míru. Kromě nábytku do domácností - koupelnové sestavy, komody, kuchyně, skříně, vestavné skříně, obývací stěny, nebo stoly nabízíme i nábytkové vybavení do kanceláří, obchodů, restaurací, hotelů nebo jiných komerčních či veřejných prostor. Dle dohody je v rámci jihomoravského kraje možné zaměření i montáž na klíč.

Poptat